Akademia 4 Łapy - szkolenie psów Warszawa
Szkoła bez kolców
Inne - Psim okiem Inne - Psim okiem

ZARA-Cool

ALE DZIŚ MIAŁAM FANTASTYCZNY SPACER. OTÓŻ NA ŁACE  ZNALAZŁAM „PSIE LODY” A CHWILKĘ PÓŹNIEJ MOJA UKOCHANA PANI ZAPROPONOWAŁA ZABAWE W BERKA!!!-ZUPEŁNIE SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁAM…

Moja Pani jest cudowna biegała za mną dobre 20 minut!;-))

W KOŃCU MNIE DOGONIŁA I MOCNO UŚCISNĘŁA, MOŻE NAWET ZA MOCNO ALE CO TAM ZABAWA BYŁA FANTASTYCZNA!

Czy wasze Panie też się z Wami bawią w berka??

FRIDA-Kiss

A MOJA PANI ZAWSZE JEST GOTOWA POLOWAĆ RAZEM ZE MNĄ-BO JA TO UWIELBIAM!!

KIEDY OBSZCZEKUJĘ LISTONOSZA MOJA UKOCHANA PANI SZCZEKA RAZEM ZE MNĄ I W TEDY JESTEM TAKA PEWNA SIEBIE I DUMNA, ŻE TAK DOBRZE SIĘ ROZUMIEMY!!!

BĄBELEKWink

A JA UWIELBIAM PODSZCZYPYWAĆ PRZECHODNIÓW NA CHODNIKU I WIECIE CO MÓJ PAN ZAWSZE MNIE ZA TO NAGRADZA! CO WIĘCEJ BIERZE MNIE NA RĘCE WIĘC MOGĘ TERGO PRZECHODNIA OBSZCZEKAĆ Z GÓRY A OD PANA MAM KIZIANKI I SMACZKI-JAK JE DOSTAJE TO JESZCZE TROSZE SZCZEKAM, ŻE BY MÓJ PAN WIEDZIAŁ JAKI JEST MU ZA TO WDZIĘCZNY.

BERTASmile

NIE WIEDZIAŁM JAK MAM SPROWOKOWAĆ SWOICH LUDZI DO ZABAWY W GANIANEGO I WIECIE CO PRZYNIOSŁO EFEKT- ZABRAŁAM PANU KRAWAT I ZACZĘŁAM Z NIM BIEC PRZED SIEBIE- MÓJ PAN JAK NIGDY PRZYŁACZYŁ SIĘ DO BIEGU. Ganialiśmy się tak dobre 10 minut, w tym czasie mój pan warczał i szczekał nawet machał łapami, ale było fajnie!!!! Tylko nie wiem dlaczego jak się zatrzymałam uderzył mnie łapą!??? Przecież tak dobrze się bawił.

PIMPEK I JEGO TĘSKNOTALaughing

A JA KOCHAM MOICH LUDZI I ZAWSZE CHCIAŁBYM BYĆ RAZEM Z NIMI. WIEM, ŻE TO NIEMOŻLIWE.

KIEDY WYCHODZĄ I ZOSTAWIAJA, MNIE SAMEGO CISZA I ICH BRAK DOPROWADZA MNIE DO OBŁEDU. NAJPIERW PROSZĘ, ŻEBY WRÓCILI NASTĘPNIE KRZYCZĘ WRACAJCIE!!!! ALE NIE PRZYNOSI TO EFEKTU. PRZEZ CAŁY DZIEŃ ROZMYSLAM JAK TU SIĘ WYDOSTAĆ Z DOMU I POBIEC DO NICH, JEST MI TAK SMUTNO. KIEDYŚ CHCIAŁEM WYJŚĆ PRZEZ OKNO ALE ZAPLĄTAŁEM SIĘ W ŻALUZJE. INNYM RAZEM CHCIAŁEM PODKOPAĆ SIĘ POD DRZWI NIE MIAŁEM JEDNAK SIŁY ZDJĄĆ CAŁEJ OKLEINY I PADŁEM.

JAK MOI KOCHANI LUDZIE WRÓCILI DO DOMU I ZOBACZYLI MÓJ EFEKT CIĘŻKIEJ PRACY ZACZELI STRASZNIE KRZYCZEĆ!  POKAZYWALI PRZY TYM ZĘBY, SZCZEKALI! POSTANOWIŁAM MIMO NIEODPARTEJ OCHOTY PRZYTULENIA SIĘ DO NICH ODEJŚĆ W KONCIK -WYSTRASZYŁAM SIĘ. I JAK TAM POSZEDŁEM PRZYSZLI I SZARPALI MNIE OBNAŻAJĄC ZĘBY, WARCZELI NIE NA ŻARTY – NIE BYŁEM WSTANIE ZROZUMIEĆ O CO IM CHODZI, DLACZEGO SA TACY WŚCIEKLI??? A JAK TAK TĘSKNIŁEM, TAK TĘSKNIŁEM…

 

KOTKA PSOTKACool

CZEŚĆ JESTEM PSOTKA –KOTKA RASY EUROPEJSKIEJ. MIESZKAM W DOMU Z DWOMA PSAMI JAŚKIEM I BOLKIEM. SZCZERZE MÓWIĄC NIE PRZEPADAM ZA NIMI, BO TO ĆWIERĆ INTELIGENCI. CZASAMI STARAM SIĘ JEDNAK PRZEMÓC SWOJA NIECHĘĆ I ORGANIZUJĘ IM ROZRYWKĘ A WYGLĄDA TO TAK;

WSKAKUJE DO KUCHNI NA BLAT, SPRAWDZAM CO JEST DOSTĘPNE-CZĘSTO ZNAJDUJĘ KANAPKI LUB MARYNOWANE MIĘSO SPRAWDZAM JAK SMAKUJE I RESZTĘ PRZESUWAMM ŁAPKA  NA SKRAJ BLATU I ALBO CHŁOPAKI SAMI SOBIE BIORĄ ALBO PRZESUWAM JESZCZE DALEJ, ŻEBY IM W PYSKI WPADŁO.

TO SĄ FAJNE CHWILE PRZEZ CZAS JAKIŚ SIĘ DELEKTUJEMY, CHŁOPAKI WYLIZUJA PODŁOGĘ A JA ZNUDZONA WRACAM NA PARAPET I CZYSZCZĘ FUTERKO. PO JAKIMŚ CZASIE WRACA NASZ CZŁOWIEK WSZYSCY BIEGNIEMY SIĘ PRZYWITAĆ! Euforia, radość podskoki, kizianki!!!Zdają się nie mieć końca.

KIEDY CZŁOWIEK ODSTWAIA SIATKI NA BLAKT KUCHENNY ZACZYNA ZACHOWYWAĆ SIĘ JAK SZALENIEC, SKACZE MACHA ŁAPAMI, WARCZY - JA ODCHODZĘ WYPROSTOWAĆ KOŚCI A CHŁOPAKI LĄDUJA NA PODWÓRKU W KOJCU. Powiem, że sytuacja niezrozumiała jest ale jak pułgłowki w kojcu siedzą mam cały dom dla siebie i cały człowiek jest mój!wykonanie: 5x5.pl