Akademia 4 Łapy - szkolenie psów Warszawa
Szkoła bez kolców
Behawiorysta, Trener - Katarzyna Bargiełowska - Specjalista od Terapii Zachowania Zwierząt Towarzyszących Behawiorysta, Trener - Katarzyna Bargiełowska - Specjalista od Terapii Zachowania Zwierząt Towarzyszących

Katarzyna Bargiełowska - behawiorysta, treserWitam serdecznie w Akademii 4 Łapy. Nazywam się Katarzyna Bargiełowska. Jestem mamą trzynastoletniej roztańczonej Zuzi, panią pięciu psów; wiecznie uśmiechniętego i "głodnego" labradora retrievera - niestety już po drugiej stronie tęczy, dwóch rozbawionych labradorek, zawsze gotowej do pracy lub zabawy pary owczarków szetlandzkich sheltie i uroczego Supełka przygarniętego ze schroniska, którego można było zobaczyć w I edycji programu TVP2 Przygarnij Mnie. Program promował odpowiedzialną adopcję psów, a ja miałam przyjemność występować w roli eksperta. Jestem absolwentką studiów podyplomowych na Wydziale Nauk o Zwierzętach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, członkiem organizacji COAPE, największego stowarzyszenia wykwalifikowanych behawiorystów i trenerów zwierząt w Wielkiej Brytanii, dyplomowanym instruktorem szkolenia psów Metodą Naturalną i zoofizjoterapeutą. Przez okres dwóch lat pełniłam funkcję członka Komisji Rewizyjnej Polskiego Stowarzyszenia Zoopsychologów. Od października 2011r. jestem członkiem Rady Programowej czasopisma Vet Personel. Vet Personel jest jedynym w Polsce pismem skierowanym do osób biorących udział w leczeniu, opiece, rehabilitacji, pielęgnacji oraz szkoleniu zwierząt.

Obserwacja zwierząt od zawsze budziła moją ciekawość. Ciekawość dość nie poskromioną, skutkiem czego były kolejne zwierzęta w moim rodzinnym domu. Interesują mnie zachowania i wzajemne relacje zwierząt, ich mowa ciała. Chciałabym tę mowę przybliżyć ludziom, którzy mają zwierzęta, ale nie zawsze potrafią się z nimi porozumieć. Nie zawsze potrafią poprawnie interpretować zachowanie swojego ukochanego pupila. Podczas konsultacji czy szkolenia ludzie często pytają a co znaczy jak pies szczeka, trąca pyskiem rękę, warczy przy misce czy na kanapie, demoluje dom? A co zrobić gdy pies ucieka na spacerach? Ciągnie na smyczy? Nie zwraca na nas uwagi tylko uparcie ciągnie smycz w kierunku innego psa? W odpowiedzi na te i wiele innych pytań powstała Akademia.

  To w Akademii znajdziecie Państwo odpowiedź dlaczego:
 • pies ciągnie na smyczy
 • pies demoluje mieszkanie
 • pies źle znosi samotność
 • pies szczeka, pies szczeka w domu
 • pies goni i obszczekuje rowerzystów, samochody, osoby biegające
 • pies warczy, zachowuje się agresywnie
 • pies załatwia się w domu
 • pies boi się burzy, pies jest lękliwy
 • pies nie lubi dzieci


wykonanie: 5x5.pl