Akademia 4 Łapy - szkolenie psów Warszawa
Szkoła bez kolców
Tresura - Szkolenie psów Metodą Pozytywną - podstawy posłuszeństwa Tresura - Szkolenie psów Metodą Pozytywną - podstawy posłuszeństwa

SZKOLENIE PSÓW - PROGRAM ZAJĘĆ DLA GRUPY PODSTAWOWEJ - PIES RODZINNY, MIEJSKI.

Nauka w tej grupie koncentruje sie na kształtowaniu w psie zachowań prawidłowego funkcjonowania w rodzinie i środowisku miejskim. Uczymy jak i w jaki sposób opiekun czworonoga może zaspokajać jego potrzeb związane z predyspozcjami co do rasy jak i indywidualnymi.  Ztego powodu przed szkoleniem spotkamy się z każdym indywidualnie. Poznajemy potrzeby pupiuli i ich opiekunów. Po spotkaniu określamy plan pracy i nauki.  Program nauki obejmuje szkolenie pod kontem psa rodzinnego, toważsza i przyjaciela. W zakres szkolenia wchodzi posłuszeństwo podstawowe i nakierowane na indwidualne potrzeby rodziny. Mając na szczególnej uwadze dzieci - uczymy w jaki sposób budować prawidłowe relacje dziecko-pies. Podczas zajęć uczymy nie tylko psy ale i człowieka, który w świadomy sposób rozwija i kształtuje w psie to co będzie sprawiało przyjemność podczas długich lat wspólnego żcia. Podczas szkolenia przygotowujemy psy do udziału w wystawach i musimy przyznać, że mamy bardzo dobre osiągnięcia również w tej dziedzinie. A to wszystko podczas dobrej zabawy;-)

Przewodnik pracuje z psem na zajęciach jak i w czasie wolnym od zajęć. Tylko systematyczna nauka gwarantuje sukces!

A to przykładowe tematy spotkań:

 1. Koncentracja uwagi na przewodniku
 2. Komenda siad hartowanie
 3. Komenda waruj hartowanie
 4. Przywołanie – komenda do mnie
 5. Psie sztuczki, podaj łapę, przybij piątkę, turlanie, czołganie i inne
 6. Chodzenie przy nodze
 7. Siad zostań
 8. Waruj zostań
 9. Chodzenie na luźnej smyczy
 10. Nauka dobrego obywatela- poprawne zachowanie w mieście, parku, na urlopie.
 11. Nauka podróżowania – (środki transportu miejskiego, własne auto)
 12. Egzamin dla chętnych.

Czas trwania spotkania 60 minut. Nauka trwa dwa miesiące. Cena 700 zł.
Szkolenia psów odbywają się w Warszawie na Tarchominie lub w dowolnym miejscu Warszawy pod warunkiem uzbierania się trzech chętnych psiaków.

Serdecznie zapraszam.wykonanie: 5x5.pl