Akademia 4 Łapy - szkolenie psów Warszawa
Szkoła bez kolców
Tresura - Szkolenie psów Metodą Pozytywną - psie przedszkole-szczeniaczkowo Tresura - Szkolenie psów Metodą Pozytywną - psie przedszkole-szczeniaczkowo

SZKOLENIA PSÓW - PSIE PRZEDSZKOLAKI-SZCZENIACZKOWO

W szkoleniu psów mogą uczestniczyć szczeniaczki, które otrzymały już wszystkie wymagane szczepienia.

PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO NAUKI ZAPRASZAMY NA GRATISOWE SPOTKANIE BEHAWIORALNE.

Szkolenie ma na celu socjalizację szczeniąt z otoczeniem. Tylko prawidłowo socjalizowany szczeniak ma szansę na prawidłowy psychiczny rozwój. To czy pies będzie w dorosłym życiu stabilny emocjonalnie jest zależne również od tego w jaki sposób zostanie wprowadzony w nasz ludzki świat, w socjalizację między gatunkową. W jaki sposób zostanie mu przedstawiona socjalizacja wewnątrz gatunkowa z innymi psami i zwierzakami.

    Podczas szkolenia kursanci dowiedzą się między innymi:
  • jak rozplanować dzień ze szczeniakiem,
  • w jaki sposób motywować psiego przedszkolaka do ćwiczeń,
  • jak miło spędzać czas ze szczeniakiem
  • jak nauczyć szczeniaka czystości
  • jak szczeniaka nauczyć podstawowych komend i prawidłowego zachowania.

NAUKA W PSIM PRZEDSZKOLU

Program nauki dostosowany jest dla grupy wiekowej od 3 do 6 miesięcy. Podczas szkolenia realizujemy już naukę komend podstawowych. Tak więc nie ograniczamy się do komend siad i waruj! Nie tracimy czasu na przeciągające się psie gonitwy i zabawy, bo to możecie robić sami na spacerach z pupilami! Uczymy czworonogi i przekazujemy niezbędną wiedzę dla Was.

W cenie kursu są spotkania wykładowe i warsztaty, podczas których między innymi poruszamy kwestię psich zachowań, mowę ciała psów i ludzi, zagadnienia dotyczące zachowań agresywnych i lękowych.

Podczas zajęć utrwalamy komendy w różnych lokalizacjach. Wychodzimy na wspólne spacery z atrakcjami i nauką.

Wyznajemy zasadę "nic się samo nie zrobi" więc jeżeli liczysz na nudę i obijanie się podczas zajęć, na zaległości w pracy domowej, na to że samo się zrobi - TO JESTEŚ W BŁEDZIE!     

 Już w szczeniaczkowie przygotowujemy maluszki do pierwszych w ich życiu wystaw!Smile
Spotkania dwa razy w tygodniu, 10 godzin lekcyjnych. Maksymalna ilość szczeniaków w grupie 6. Miejsce spotkań: stałe miejsce Warszawa-Tarchomin, ul. Myśliborska 53. Cena kursu 700zł.

Poleć nas znajomym, przyprowadź ich na zajęcia, a dodatkowo otrzymasz 2 godziny gratis.

Po ukończeniu kursu każdy szczeniak otrzyma wskazówki co do profilu dalszego kształcenia zgodnie z indywidualnymi predyspozycjami i oczekiwaniami właściciela.wykonanie: 5x5.pl